Akdeniz Forum'a Hoş Geldiniz
Reklam ve iletişim için Facebook sayfamıza mesaj yollarak bize ulaşabilirsiniz. Mail adresimiz: iletisim@akdenizforum.com

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı Yeni Kayıt Duyurusu
(Okunma: 593)
burakpolatr
Exclamation 
B8o5lg.png2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı Yeni Kayıt DuyurusuB8o5lg.png

Sevgili Arkadaşlar, 

Yoğun bir çalışma sürecinin ardından, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi sonucunda başarılı olarak Akdeniz Üniversitesi’ni kazandınız. Bu başarınızdan dolayı sizi gönülden tebrik ediyoruz. Bu süreçte hiçbir fedakârlığı sizden esirgemeyen, başarınız için sizi sürekli destekleyen ailelerinizi de kutluyor, Akdeniz Üniversitesi ailesine hepiniz hoş geldiniz diyoruz. 

Öğrencilerini dünyanın her yerinde önemli görevler üstlenebilecek bilgi donanımına sahip bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlayan Akdeniz Üniversitesi, değerli akademisyenleriyle sizlerin geleceğine en iyi şekilde yön verecektir.

Denizi, güneşi, tarihi ve doğal güzellikleri ile dünyanın en güzel kıyı şehri Antalya’da yer alan Akdeniz Üniversitesi; 19 fakülte, 3 yüksekokul, 1 konservatuvar, 11 meslek yüksekokulu, 7 enstitüsü ile bilimsel çalışmaların yanı sıra sanatsal, sportif ve kültürel etkinlikler ile yeteneklerinizi ve becerilerinizi geliştirmenize imkân sağlayacaktır.

Hayallerinizdeki geleceğe adım attığınız çok önemli bir dönemin başlangıcı olan üniversite hayatınızda Akdeniz Üniversitesi’ni seçtiğiniz için sizleri bir kez daha kutluyor, eğitim- öğretim hayatınızda başarılar diliyoruz.

Akdeniz Forum Yönetimi
VYkN6B.png

Cevapla }
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Antalya Devlet Konservatuvarı 2016-2017 Özel Yetenek Sınav Takvimi burakpolatr 0 535 14-08-2016, Saat: 18:41
Son Yorum: burakpolatr
Exclamation Kayıt İçin Gerekli Belgeler burakpolatr 0 813 13-08-2016, Saat: 02:25
Exclamation Kayıt İşlemleri burakpolatr 0 699 13-08-2016, Saat: 02:11
Exclamation Yeni Kayıt Yaptıracak Öğrencilerin İlk Kayıt ve Ders Kayıt Tarihleri burakpolatr 0 583 13-08-2016, Saat: 02:10
  Üniversitelere e-kayıt başladı burakpolatr 0 622 12-08-2016, Saat: 16:48

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 19-12-2018, Saat: 18:15